28 Mart 2013

Akbank Haksız Yere Alınan Ücretlerin İadesini İstiyorum!

Ben kasım ayının son haftasında TR89 0004 6005 **** 8000 ***** IBAN numaralı,HATAY/İSKENDERUN Pac şubesi 05** kodlu bankanızda 23000 bin lira sıfır araç kredisi çektim.Yalnız benden 500 lira dosya masrafı ve 93 lira da hesap açılış parası adı altında para aldılar.Faizi de üstüne eklersek 28 milyar 593 lira para alınmış oldu.

Size daha önce irtibata geçmeme rağmen bana sonuçla alakalı hiçbir şey söylemediniz.Alışverişlerimi de sizin banka kartınızla yapıyorum ve buna rağmen benden bu parayı aldılar.Yetkilere sesleniyorum maddi durumum kötüleşti ve iyi durumda değilim.Haksız yere alınmış olan 593 lira parayı tarafıma iadesini aksi takdirde hakkımı yasal yollardan arayacağımı bildiriyorum.

Nadir 63 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön