25 Temmuz 2015

Akbank Haksız Yere Alınan Hesap İşletim Ücreti Kesintisi.

24.07.2015 tarih ve 06:44:22 saatinde 000198973 dekont numarası ile maaş müşterisi bulunduğum Alanya Damlataş şubesinde uyarı dahi almadan haksız yere 55 TL hesap işletim ücreti alındı. Aynı bankada esnek birikim hesabı açtırırken kesinlikle hesap işletim ücreti alınmaz denildi. Para lazım olunca fonları satmaya kalktım gün içinde iptal oldu.

Bankaya gittim onlar İmza karşılığında sattı yine gün içinde iptal oldu. Sonra hesabı kapatalım satışı öyle yapalım denildi tamam dedim. İmza attım ancak bana bir uyarı yapılmadan alınan bu paranın iadesini talep ediyorum. Daha önce de de sorunlar yaşadım artık böyle giderse beni zorla başka bankalara yönlendireceksiniz.

Mustafa 90 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 30 Temmuz 2015

  Bu sorun ne zaman çözülecek acaba. Mağduriyetim hala devam ediyor. Bürokrasi ve laftan öteye gidemeyecek mi sizin hizmetiniz.

 • Mustafa 29 Temmuz 2015

  Kendi paramla rezil olmak bir yana, zaten sizin Bize Ulasin diye verdiğiniz linkten buraya yazdığım ayni gün sizede yazdım ancak ne arama vsr nw sorma. Bankaya iki ya da uc kere vardım. Sorun bizde değil, sizin maaş müşterisi olduğunuzu gosterir belgeyi mail attik büyük ihtimal sonuç olumlu çıkar denildi. Ne demek büyük ihtimal. Maaş müşterisi olduğum belli olur olmaz o para hesaba gecmesi gerekirken bu bekleyiş niye. Velev ki bana lazım o para. Bu me rezalet.

 • Akbank Temsilcisi28 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 28/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Akbank Temsilcisi27 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Mustafa 27 Temmuz 2015

  Üzerinden 3 gün geçti ne arayan var ne soran.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön