Akbank Haksız Yere 65 TL Kart Ücreti Aldı!

Armağan D. |

Maaş müşterisi olduğumuz Akbank sözleşmenin bitiminden sonra 20.03.2015 te hesaba para girer girmez 65 TL kesti. Daha öncesinde şube aranıp böyle bir şeyin olup olmayacağı sorulduğu ve şubeden nisan ayından önce böyle bir şeyin olmayacağı söylendiği halde. Alınan haksız ücretin geçen süredeki yasal faizi ile birlikte tarafımıza iadesini istiyoruz.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Armağan D.
  25 Mart
  09:06

  Bankaya hesap ve kart numarasını mail yoluyla gönderdim bakalım ne olacak

 • 23 Mart
  12:13

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 23/03/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 23 Mart
  10:40

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi