18 Ocak 2014

Akbank Haksız Ücret Alıyor!

Akbank hesap işletim ücreti 6 aylık 5.5 TL diyerek hesabın açılışından sonra 55 TL hesap işletim ücreti almıştır ve öğrenci hesabını kendi kafasına göre öğrenci hesabından çıkarmıştır. Bu da yetmezmiş gibi 1 ay sonra kredi kartımdan 85 TL üyelik ücreti ekstreme yansıtmıştır. Ayrıca telefonda 25 dakikamı almasına rağmen görüşmenin soncunda hiç bir temsilciye bağlanamadığım gibi bağlandıklarımda aktardıklarını iletmesine rağmen bir türlü ilgili bir birimle görüşemedim cevap alamadım.

Aynı zamanda İstanbul'da bulunan bir şubeyi ziyaret ettiğimde bireysel bölümünde bulunan bir arkadaş gayet rahat ve ciddiyetsiz bir şekilde cevap vererek üstüne bir de beni azarlar gibi konuşması ve sesini yükseltmesi da cabası.

Ege 41 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön