01 Nisan 2013

Akbank Haksız Kesintiler!

Akbankta vadesiz mevduat hesabım var. hesap özeti adı altında aylık 6tl posta gideri kesintisi yapmışlar. Bana bugüne kadar bir kere hesap özeti adı altında ekstre gelmedi. Ayrıca neden bugüne kadar bu kesinti yapılmadı da aradan 8 ay geçince yapıldı bu ayrı bir soru işareti.

Ben sebebini çok iyi biliyorum siz bu ekstrelerin bile ticaretini yapıyorsunuz. posta giderleri 6tl olur mu insaf. ayrıca aynı hesabımdan 50 tl hesap işletim bedeli çekiyorsunuz. insaf ya Allah aşkına insaf 50 tl hesap işletim ücreti olur mu? Başka bankalarda da hesabım var kestikleri ücret 18tl.

Ümit 7 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön