25 Nisan 2013

Akbank Haksız Kesinti!

Bankadan 10 milyar kredi çektim. faiz masraf hepsini kabullendik. günü gününe 5 taksitini ödedim. 6 taksiti ödemeye vardım. bey efendi 40 bin tl. borcunuz var önce onu alalım dedi. bende sordum benim taksitlerim belli. bu 40 bin lira borç neyin nesi.

Ben ancak borcum olan taksitlerimi öderim. o parayı ödemem diye cevap verdim. bana yanıtları o zaman taksiti de alamayız dediler. ben yine sordum bu 40 bin lira neyin nesi. dedim bana sen bilmiyor musun. bize en az 3 tlf. elektrik .

Doğalgaz olmak üzere üç tane fatura. otomatik ödeme vereceksin. aksi takdirde her altı ayda bir 40 tl ödeyeceksin dediler.sormak istediğim şu . banka benden haksız kazanç olarak 40 tl alıyor bu doğru mu. ben faturamı kendim yatırırım.

İhsan 34 Okunma

Cevaplar

  • İhsan27 Temmuz 2013

    saygılarımla

  • İhsan27 Temmuz 2013

    memnunum ama altı ayda 40 veya 50 tl almanızdan oldukça rahatsızım.bu haksız kazançtan vaz geçılmesi.saygılarımla.

  • Akbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön