Akbank Haksız Kazanç Sağlıyor!

Betül D. |

19.03.2014 tarihinde Bursa Akbank-Beşevler Yıldırım şubesinden 50.TL yatırmak için kartsız para yatırma işlemi yaptığımda benden 9.52 TL hizmet bedeli, 0.48 TL BSMV tutarı adı altında toplam 10.00.-TL hizmet bedeli kesintisi yapılıyor. Bu neyin hizmetidir, anlamış değilim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Betül D.
  26 Mart
  12:21

  Banka ATM sinde parayı yatırırken doğru 10.-Tl. kesinti yapılacağını söylüyor. Ben Akbank müşterisiyim ve kartım yanımda yok ve şehir dışında okuyan kızım var acil paraya ihtiyacı olmuş başka çarem yok ve mecburen bankanın haksız yere yaptığı kesintiyi kabul etmek zorundayım. Ben banka habersiz kesinti yapıyor demiyorum bu parayı neyin hizmetine karşılık alıyor. Benim Akbank müşterisi olmama karşılık mı alıyor!!!!!!!!

 • 20 Mart
  16:51

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi