17 Ekim 2016

Akbank Haksiz Kazanç...

Akbank'tan kullanmış olduğum 2 adet kredi için gölcük tüketici haklarına başvurdum. 350+100 civarı ödeme kararı verirdi. Karar kağıdını Akbank Gölcük şubesine verdim ve inceleme sürecinin başladığını söylediler. Bu dosya masraflarını şahsım adına ödediğimi ve paranın şahsıma iadesini banka kendi tespit etti. Para hesabıma yatırıldı. Eğer ben bu parayı daha önce aldığım tespit edilseydi banka itiraz edebilirdi.

Banka avukatı S*** hanım ile beraber benim parayı ikinci defa aldığı iddia ederek şahsıma dava açtı. Dava sonucu 2 defa para aldığım on görürdü. Parayı hemen bankaya teslim ettim. Eylül ayında maaşıma haciz getirdiler ve 451 TL kesintiye uğradım. Hiçbir tebligatsız olarak verilen hacizi kabul etmiyorum. İtibarımı zedelediniz. Parayı yerine koyabilirim ama itibarı asla. İlk süreçte banka görevlisi her ne olursa olsun bilgiyi doğru iletse idi bu gibi sıkıntılarla uğraşmazdım.

Hakan 190 Okunma

Cevaplar

  • Hakan21 Kasım 2016

    17 Ekim tarihinden itibaren banka tarafıma hiçbir iletişime geçmemiştir. Sadece 1 adet bilgilendirme e postası yollamış tır.

  • Hakan29 Ekim 2016

    hâlâ hala hala bir enerji görmedim

  • Akbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön