16 Aralık 2015

Akbank Haksız Kart Üyelik Ücreti!

Artık maaş müşterisi olmadığımı ekstrede 100 TL'yi görünce anladım. 3 yıldır kullandığım kartımı kapatmak için aradığımda Müşteri TEM. E**** Hanım bana "siz 100 TL geri ödenebilecek müşterimizsiniz, geri ödeyelim kartınız 6 ay daha açık kalsın. Free karta geçersiniz " dedi. Ben reddettim. Ardından kalırsanız size 100 TL chip para yatıralım dedi. Ben de bu durumun etik olmadığını ifade ettim. Onu da reddettim. Haksız olarak kredi kartımdan tahsil edilen 100 TL sözde üyelik ücretinin geri ödenmesini, ardından Akbank'la ilgili tüm ürünlerimin fesih edilmesini istiyorum. Kredi kartını düzenli kullanmış biri olarak bu şekilde muamele görmek mağdur edilmek beni son derece üzmüştür.

İlhan 82 Okunma

Cevaplar

  • İlhan'ın Teşekkür Mesajı23 Aralık 2015

    Sorunun çözümü ile ilgilenen çalışanlara çok teşekkür ederim. Yalnız müşterilerin bu şekilde kart aidatı problemleri ile yüz yüze bırakılmaması gerektiğini tekrar vurgulamam gerekiyor. Bankalardan çözüm üretmelerini bekliyoruz sorun değil!

  • Akbank Temsilcisi16 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön