Akbank Haksız Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Havva C. |

7 ay önce doğum iznine çıktım ve şirket tarafından bana verilen Akbank neo karttan maaş almaktaydım. İzinden döndüğümde ilk maaşımdan 50 TL işletim ücreti kesildiğini gördüm ve telefon ile itiraz ettiğimde bana yapılacak bir şey olmadığını söylediler. Ben 7 ay kullanmadığım kart için 50 tl ödemek zorunda değilim.

Ayrıca 4077 sayılı yasaya göre haksız alınan bu paranın iadesini talep ediyorum. Yani devlet maaşları elden almayacaksınız bankadan alacaksınız diyor ama banka da küçük bir fırsatta bu parayı hemen ele geçirmeye çalışıyor. Bu benim 1 günlük maaşım ve bunu bankaya kaptırmaya hiç niyetim yok. Aksi taktirde yetkili mercilere başvuracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  17:20

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi