Akbank Haklı Olduğum Halde Chip Puanı Yüklemiyor...

Mehmet A. |

Axess platinium kart müşterisiyim sonu 1524 ile biten kredi kartıma 24 Haziran'da 30 TL yüklenecekti ama yükleme yapılmadı. Müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturdum 29 Haziran'da SMS geldi. Talebiniz olumlu sonuçlandırıldı chip paranız kartınıza yüklenecek olup son kullanım tarihi bulunmamaktadır yazıyordu ama yine yatmadı.

1 Temmuz cuma günü tekrar aradım normalde dün yatması gerekiyordu, yatmamış tekrar kayıt oluşturalım dediler. 8 temmuz tekrar aradım yine yatmamış kayıt oluşturalım diyor müşteri hizmetleri. Neredeyse 15 gündür beni oyalıyorlar. Puanlarımın bir an önce kartıma yatırılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  15:43

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi