28 Aralık 2015

Akbank Hakem Heyeti Kararını Yok Sayıyor!

Önceden Akbank'tan çekmiş olduğum kredinin dosya masrafı için hakem heyetine başvuru yaptım ve sonuç lehime çıktı. Gittim kaymakamlıktan sonuç kağıdını aldım ve hem şubeye elden verdim sonucu hem de faks çektim genel merkeze.

Ancak ne hakem heyetinden ne de şubesinden sonucun kendilerine gelmediğini ve de benim gönderdiğim faksın geçersiz olduğunu söylediler. Yani reddediyorlar! Pes size pes! Fiyasko. Gönderdiğim faksın raporunu saklıyorum. Bu işin sonu mahkeme!

Özakın 148 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi28 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön