Akbank Hakem Heyeti Kararına Uymadı!

Adem Z. |

Tüketici Hakem Heyeti Başkanlığınca verilen karara göre 1200 TL tüketici kredileri masraflarının tüketiciye iade edilmesi kararına rağmen hesabıma sadece 510 TL yatırarak işi sonlandırmaya çalışıyor.

Şubeme gittim durumu bildirdim ama bir sonuç alamadım. Herhangi bir düzeltme yapmadılar. İcra müdürlüğüne müracaat edeceğim.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem Z.
  28 Ekim
  00:33

  Banka hakem heyeti kararına iptal davası açmıştır

 • 19 Ekim
  17:19

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 19/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 13 Ekim
  16:19

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi