24 Mayıs 2013

Akbank Hakem Heyeti Kararına Rağmen Hala İade Yapılmıyor!

Akbank'ın uzun yıllardır müşterisiyim hesaplarım ve kredi kartım mevcut fakat öğrencilik dönemim biter bitmez hesabımdan defalarca işletim ücreti ve kredi kartımdan kart aidatı kesildi ki bu durum kaç beni mağdur etti ve iade talebim red görünce Hakem Heyetine başvurup açılan dava sonucu kazandığım meblağların iadesi için ilgili evrakları genel müdürlüğe gönderdim nedense hala ses yok.

Müşteri hizmetlerine tam 3 kez kredi kartıma iadesini istediğimi ve neden hala iade edilmediği konusunda şikayet formu açtırdım ama yine dönüş sağlanmadı. Yasal haklarıma rağmen hala hesabıma yanstılmayan ücretlerin iadesini talep ediyorum aksi halde kanuni haklarım için ayrıca bir dava açmayı planlıyorum.

Eda 59 Okunma

Cevaplar

  • Eda 25 Mayıs 2013

    Bir aydan fazladır ücretinin iadesi kanuni hakkım ve dava sonucu olduğu halde iade edilmiyor.Ben sizden sonuç istiyorum zira bir aydan fazladır hep incelemedesiniz bitemedi nedense ! Müşteri hizmetlerine defalarca belirttim gerekli iadenin kredi kartıma yansıtılmasını istedim gereğini yaparsanız sevinirim aksi halde başbakanlık sistemi ve hukuki cezai yaptırımlara başvuracağım.

  • Akbank Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön