Akbank Hakem Heyeti Kararı İstiyor Ama Kararı Uygulamıyor!

Ahmet A. |

2013 yılında Akbank Söke şubesinden almış olduğum araç kredisine bağlı tarafımdan kesilen dosya masrafının geri iadesine yönelik Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulundum. Başvuru sonucu tarafıma dosya masrafı kesintisinin geri iade edilmesi doğrultusunda sonuçlandı.

Bu doğrultuda hakem heyeti tarafıma ve banka şubesine sonucu bildiren bir ihbarname gönderdi. İhbarname sonucunda banka ile görüşüp durumu bildirdim. Sorunumun genel merkez tarafından çözüleceğini ve üzerinde çalışıldığını söylediler. Ancak üzerinden 1 ay geçmesine rağmen hala bir sonuç alamadım. Akbank gibi kurumsal bir şirketin müşterilerine bu şekilde davranması ve müşteri memnuniyetini önemsememesini son derece üzücü.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Nisan
  17:21

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi