31 Ekim 2016

Akbank Hak Etmiş Olduğum Chip Parayı Yüklemiyor!

Axess kredi kartının Eylül 2016 kampanyası olan, Axess’leyen 200 TL, ye kadar chip para kazanıyor kampanyasına, 5 alışveriş sözü vererek katıldım. Bu kampanya dahilinde 5 alış verişimi tamamladım. Ancak Akbank 4 alışverişte kaldığımı söyleyerek hak etmiş olduğum 75 TL chip paramı vermedi. 5 alışverişi gerçekleştirmediniz diyerek 75 TL chip paramı verilmeme sebebi, 30/09/2016'da yapmış olduğum alışverişi ilgili firmanın 03/10/2016 tarihinde provizyon vermesi olarak görünüyor.

Ancak ben alışverişimi 30/09/2016'da kampanyaya uygun olarak belirtilen tarihler de
Axess kartımı kullanarak yaptım. Bu alışverişin provizyonunun ilgili firma tarafından ne zaman verileceğini, benim bilmem, takdiredeceğiniz gibi imkansızdır. Asıl olan benim bu alışverişi 30/10/2016'da yapmış olduğumdur. Ve Akbank basit bir laf oyunu yaparak paramı vermedi.

Atilla 363 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön