07 Mayıs 2013

Akbank Haciz!

Eşime ağustos 2011 de beyin tümörü teşhisi konuldu. Ağır bir hastalık süreci içerisinde banka beni arayınca borçları ve ödenmediğini öğrendim. Bu arada zaten hastalık nedeni ile her şeyimizi kaybetmiştik. Ben banka ile sürekli temas halindeydim ve nihayet eşim 20 ağustos 2012 de vefat etti.

Banka avukatları ile görüştüm bir miras meselem var buradan aldığım para ile eşimin borcunu ödemek isterim ama bu bir süreç anlayış gösterirseniz mirası ret etmiyeceğim dedim.Tamam dediler ve yasal süreyi beklediler yani 3 ay ben reddi miras yapmayınca atmaca gibi benim babamdan kalma evlilik öncesi 3 kardeşime bölünen ve virane olan taşınmazıma haciz, kızımın bankadaki maaş hesabına bloke koydular.

Rana 56 Okunma

Cevaplar

  • Rana27 Mayıs 2013

    HALA ARAMADINIZ

  • Rana22 Mayıs 2013

    telefon ile arayıp döneceğinizi söylediğiniz halde halen bir gelişme yok

  • Akbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön