07 Mayıs 2016

Akbank Habersizce Alınan 87 TL Üyelik Ücreti!

Maaş hesabı başka bir bankaya geçen bir doktor olarak tek kredi kartı felsefemden dolayı Akbank kredi kartımı değiştirmemiştim. Nakit dışındaki tüm harcamalarımı Axess kredi kartıyla yapıyordum.

Arkadaş arası hesap işletim ücreti gibi konularda da kartımı savunuyordum. Benden alınmıyor diyordum. Tesadüfen dün tarihli dönüşü olan extremi incelediğimde, tam dönüş günü 87 lira üyelik ücretinin kredi kartı harcamalarının içine eklendiğini gördüm. (Belki daha önce de eklenmiştir ama ben farketmemişimdir.) Borcu biter bitmez kredi kartımı kapatacak olmamın nedeni ise alınan paradan çok alınış şekli.

Onur 120 Okunma

Cevaplar

  • Onur'un Teşekkür Mesajı09 Mayıs 2016

    Müşteri hizmetlerinden sorumlu temsilciye şikayetimi ciddiye alıp ilgilendiği ve şikayetimi kısa sürede sonuçlandırdığı için teşekkür ederim.

  • Akbank Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön