14 Ekim 2016

Akbank Habersiz Yaptığı Ferdi Kaza Sigortasının İptalini İstiyorum.

04.11.2016'da vadesi dolan ferdi kaza sigorta poliçeniz 54.000 TL pirim ile vadesinde yenileneceğine dair Akbank'tan bir mesaj aldım. Şubeyi arayıp iptalini istedim ve iptal edeceklerini söylediler fakat 1 ay öncesinde iptal edemeyeceklerini 05.11.2016 tarihinde tekrar aramamı istediler. Yani vadesi dolduğu günün ertesi gününde aramamı istediler.

Benim merak ettiğim habersiz yapılan ferdi kaza sigorta poliçesini 54.000 TL'yi kesip sonra mı iptal edeceksiniz? Bu konu hakkında bir açıklama bekliyorum.

Gizem 177 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön