Akbank Habersiz Yaptığı Ferdi Kaza Sigortasının İptalini İstiyorum.

Gizem B. |

04.11.2016'da vadesi dolan ferdi kaza sigorta poliçeniz 54.000 TL pirim ile vadesinde yenileneceğine dair Akbank'tan bir mesaj aldım. Şubeyi arayıp iptalini istedim ve iptal edeceklerini söylediler fakat 1 ay öncesinde iptal edemeyeceklerini 05.11.2016 tarihinde tekrar aramamı istediler. Yani vadesi dolduğu günün ertesi gününde aramamı istediler.

Benim merak ettiğim habersiz yapılan ferdi kaza sigorta poliçesini 54.000 TL'yi kesip sonra mı iptal edeceksiniz? Bu konu hakkında bir açıklama bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  13:13

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi