26 Aralık 2013

Akbank Habersiz Ücret Kesintisi Yapıyor!

Benden habersiz 21 aralık tarihinde para kesintisi olmuş. Bundan iki ay öncede olmuştu ve bunlar her seferinde habersiz oluyor. Sizdeki bu iş anlayışınızı anlamıyorum. Buna hakkınız yok. Akbank ailesi bu yaptığınız çok ayıp. Benden para kesemezsiniz. Yoksa bu da mı sözleşmede yazıyor? Ben paramı istiyorum. En kısa sürede paramın yatırılmasını istiyorum.

Ömer 66 Okunma

Cevaplar

 • Akbank Temsilcisi14 Ocak 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 30/12/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Ömer12 Ocak 2014

  Ben hala cevap bekliyorum. Param ne zaman yatırılacak. Umrunuzda değil galiba. Bana bir an önce cevabınızı iletin. Tabi paramla birlikte. Yaptığınız bu iş hiç hoş değil.

 • Ömer31 Aralık 2013

  Bana mail atıyorsunuz mailde şöyle bir cümle geçiyor; "Hesap İşletim Ücreti alınan hesabınıza 2 adet fatura talimatı verilmesi ve faturaların düzenli ödenmesi halinde ücret iadesi gerçekleştirilecektir." Bu nasıl bir hizmet anlayışı. Bankanıza değer verdiğim hala sizin bankanızı kullanıyorum şuan maaş aldığım bankanın kredi kartını kullanmıyorum. Size güvendim altın hesabı açtırdım. Bana söyleyin Akbank ailesi bu nasıl bir anlayış. Ben paramı istiyorum. Ve bu mesajıma karşılık cevap bekliyorum. Tavrım cevabınıza göre olacak.

 • Ömer30 Aralık 2013

  cevap bekliyorum Akbank Ailesi.

 • Akbank Temsilcisi26 Aralık 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön