Akbank Habersiz Sigorta Yenilemiş!

İbrahim Etem İ. |

Akbank'tan konut kredisi çekerek 31/12/2012 tarihinde ev aldım. Sigortalar yapılması mecbur dediler yaptırdık. Bu sene tekrar mecbur diye haber vermeden maaş hesabımdan çekilerek yapılmış.

Etiketler :

Habersiz Sigorta

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Etem İ.
  31 Ocak
  18:24

  Akbanktan İlkonce kredi cekdigim bankaya gidip sigorta islemlerimi durdurabilecegimi yazan bir mail attilar.subeye gittim boyle birsey olmadigini iptal icin dilekce yazmam gerektigini soylediler.yazdim,yine sonuc yok.buseferde kendi internet sayfalarindan tekrar sikayetimi ilettim.cevap geldi.sigortalarin yapilmasin mecburi oldugu bunun benim iyiligim icin oldugunu yazan bir mail aldim.yani olumsuz .fakat bende bu sene akbankla olan butun alis verisimi bitirmeyi dusunuyorum

 • İbrahim Etem İ.
  09 Ocak
  20:39

  Akbanka yazdigim sikayetle ilgili bankadan ne bilgi verildi ne aciklama yapildi nede bir sey duzeltildi. Hicbir sonuc yok malisef

 • 03 Ocak
  16:13

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi