20 Kasım 2014

Akbank Habersiz Sigorta Poliçesi Düzenlemiş!

Akbank benden habersiz bana Kobi sağlığa destek sigorta poliçesi düzenlemiş. Kaç defa aradım şikayeti belirttim. Ve sonuç odaklı iptal gerçekleşmedi. Akbank'tan gelen cevap şubenizle görüşün dendi.

Şube 444'ü arayın dedi. O biz iptal edemeyiz şube eder dendi. Şube biz edemeyiz merkez eder dendi. Bezdirdiler. Bıktırdılar. Ve benden habersiz kredi kartımdan halihazırda her ay poliçe parası kesmeye devam ediyorlar.

Mustafa 284 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa24 Kasım 2014

    çözüm gerçekleşmedi. şikayetim devam ediyor. sonuç yok daha.

  • Mustafa20 Kasım 2014

    www.akbank.com internet sitenizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankanıza defalarca şikayetimi ilettim. Ben sonuç odaklı çözüm istiyorum. oradan bana gelen cevabı aynen kopyalıyorum. AKBANK 3 Kas Alıcı: bana Sayın Mustafa K.., Sigorta iptali ile ilgili talebiniz Bankamıza ulaşmıştır. Sigorta iptal talep başvuruları şubelerimizce kabul edilmektedir. Bu nedenle talebinizi Şubenize iletmenizi rica ederiz. Konuyla ilgili farklı görüş ve önerileriniz için bizimle tekrar irtibata geçebileceğinizi hatırlatır, Bankamız ürün ve hizmetlerine göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Akbank T.A.Ş. Mesajınız: Akbank busines kartımdan benim bilgim dışında kobi sağlığa destek sigortası yapılı* p çekilmiş. bunu yapandan şikayetçiyim. ve bunun bir kılıfa sokulmasından da şikayetçiyim. bunun iptal edilmesini istiyorum. bu kre* di kartıyla kendimi güvende hissetmemeye başladım. çünkü benim adıma benden habersiz işlemler yapılabileceği şüphesi içerisindeyim.* kanuni haklarımı kullanmayı düşünüyorum. şubeye ve telefon bankacılığından görüştüğüm kişiler bu şikayetimi görmezden geliyorlar v* e dikkate almıyorlar. Acilen bu süpheden beni kurtarmanızı istiyorum. not: BANA SATABİLECEĞİNİZ SİGORTA POLİÇELERİ 1 adet taks* i ve bir adet kamyonum var bunların sigortası için benimle görüşülebilirdi. yurt dışına çıkmayı düşünüyorum yakın zamanda bunun için* seyahat sigortasına ihtiyacım var bunun içinde görüşülebilirdi. bana benden habersiz laf olsun diye sigorta poliçesi satmanın bir* anlamı yok. Sabancı Center 4.Levent, 34330 İstanbul Ticaret Sicil Memurluğu : İstanbul Sicil Numarası : 90418 Bu mesaja geri dönüş (reply) yapmanız halinde tarafımıza ulaşmayacaktır. Görüşleriniz için http://www.akbank.com adresinden Bize Ulaşın sayfasını kullanabillirsiniz.

  • Akbank Temsilcisi20 Kasım 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön