03 Haziran 2013

Akbank Habersiz Sigorta!

4355 **** 9631 **** numaralı kredi kartına sahip babamın hiçbir talebi ve isteği olmadan Ak Sigorta adı altında 110 TL hesabından çekilmeye başlanmıştır. Hatta bununla ilgili tamamen iş adamlarına yönelik Body Card diye hiçbir işine yaramayan bir hizmetin belgeleri adresimize postalanmıştır.

Bu sigorta paketiyle ilgili eğer bir sözleşme imzalandıysa veya konuşma kaydı varsa acilen tarafına ulaşılmasını bekliyoruz. Eğer bu sorun çözülmezse derhal kredi kartı borçları ödenip kapatılıp gerekli hukuki işlemler başlatılacaktır. Geri dönüşünüzü bekliyoruz.

Ergin 112 Okunma

Cevaplar

 • Ergin16 Haziran 2013

  Ne araştırılıyor 2 haftadır onu anlamadım.İnternet sitesinden de burdan da ulaştım fakat hala geri dönüş yok! İnanılır gibi değil.

 • Akbank Temsilcisi06 Haziran 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Ergin06 Haziran 2013

  Hala bir geri dönüş olmadı Akbank yine oyalama taktiğine başvuruyor.

 • Akbank Temsilcisi03 Haziran 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön