Akbank Habersiz Kredi Kartı İşsizlik Sigortası!

Onur D. |

25 Haziran 2015 tarihinde Akbank kredi kartıma, benim iznim ve onayım olmadan kredi kartı işsizlik sigortası yapmıştır. Ayrıca yaptığını sabah 6:02'de gönderdiği mail ile bildirmiştir. İznim ve onayım olmadan kartımdan çekilen paranın tarafıma iade edilip, sigortanın iptaline ve benden onaysız ve izinsiz olarak bu poliçeyi yapanlardan anayasada gerekli cezaları almalarının sağlanmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur D.
  24 Temmuz
  17:13

  Bir aydır inceliye inceliye bir sonuca varamadınız. Tüm hesap ve kartlarımın iptalini talep ediyorum.

 • 24 Temmuz
  14:57

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Onur D.
  26 Haziran
  11:14

  Telefonlarınızdan muhatap bulmak zor

 • 26 Haziran
  11:13

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi