Akbank Habersiz Hesap İşletim Ücreti..

Erhan D. |

Akbank müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmelere istinaden 2015 yılı içerisinde hesap işletim ücreti almayacağını taahhüt etmesine rağmen vadesiz hesabımın kullanım bedeli olarak 19 Aralık 2015 tarihi itibariyle 60 TL hesabımdan para çekmiştir.

Bu işlem öncesinde tutar, zaman ve ne olduğu gibi konularda herhangi bir uyarı veya bilgilendirme almadığım gibi bu konuya ilişkin son verilen taahhüdün de aksine bir işlem yapıldığını görüyorum. Bu yanlışlığın düzeltilerek paramın beraberinde bir özür ile acil iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Aralık
  09:31

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi