11 Eylül 2013

Akbank Habersiz Hesap Açmış!

Hesabıma 18/08/2013 tarihinde 500 lira yatırdım. Hesabımdan ayın 19' da 390 lira kredi ödemem ve otomatik ödeme de olan elektrik ve su faturası kesiliyor .06/09/2013 tarihinde Aydem elektrik faturası ödenmediği için ihtarname gönderdi. Bankaya (Denizli Delikçınar Şubesi) gittim. Durumu anlattım, kredi ödememin ve elektrik, su faturasının yatmadığını söyledi .

Bankada 2 hesabımın bulunduğunu (haberimiz yok bu durumdan); paranın diğer hesaba yatırıldığını ,ödemelerin bundan dolayı gerçekleşmediğini söyledi. Yatırırken kredi ve otomatik ödemelerimiz olduğunu belirterek ödeme yapıyoruz .Buna rağmen kredimiz gecikmeye düşüyor ve faturalardan dolayı ihtarname geliyor.

Gülistan 48 Okunma

Cevaplar

  • Gülistan 15 Eylül 2013

    1 hafta oldu hala dönüş yapan yok

  • Akbank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön