Akbank Haberimin Olmadığı Hızlı Para Aktarımı

Mustafa İlker A. |

Akbank müşteri temsilcisi tarafından aranılıp kredi limitimin yükseltilmesi için bazı sorular sordular ve limit yükseltmek için verdiğim onayın içerisinde hızlı para aktarımı da bulunuyormuş ve bundan benim haberim olmadı. Kredimden mevduat hesabıma aktarılan paradan 8 ay sonra haberim oldu ve bilindiği gibi 640 tl faiz ödettirdiler. Hiç dokunmadığım ve haberim olmayan para için. Onu geçtim normal kredi kartı borcum olduğu zaman msj atan yada arayan banka ne hikmetse beni 8ay boyunca yediğim faizlerin haberi için aramadı.

Borcumu ödemek için bankaya gittim ve hiçbir gişe yetkilisi bana yardımcı olmadı. Akbank'a bu paranın geri ödenmesi için dilekçe yazdım. İlgilenen olmadı, mağdurum. Akbank'ı kınıyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  14:52

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi