15 Ağustos 2016

Akbank Haberim Olmadan, Kredi Kartı Bilgilerim Olmadan Çekim Yapılmış!

Daha önce de şüpheli bir işlem sonucu değiştirdiğim kartımda tanımlı 200 TL'lik bir bireysel emeklilik prim ödemem vardı. Fakat belirttiğim gibi yeni gelen karttan önce ben Avivasa Emeklilik primini dondurmuştum. Yeni gelen kart 03.2016 tarihinde geldi ve bilgilerini hiçbir şekilde Avivasa ile paylaşmadığım halde 21.07.2016 tarihinde 232,80 TL çekilmiş.

Avivasa şirketiyle 4.ay, 5.ay, 6.ay da hiç bir şekilde görüşmem dahi olmamış. Bununla alakalı Avivasa ile görüştüğümde "priminiz çekilmiş, geri alamazsınız dendi. Ben bilgilerimi paylaşmadan kredi kartımdan normalde 200 TL çekilen tutar herhangi bir miktar belirtmeden 232 TL olarak değiştirilmiş ve kartımdan çekilmiş.

Akbank'tan bilgilerimin Avivasa ile paylaşıldığını düşünüyorum ve bununla alakalı hukuki sürece başvurmak üzereyim. Bu problemin düzeltilmesini rica ediyorum.

Serhat 603 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön