04 Mart 2015

Akbank Haberim Olmadan Hesap Tanımlaması!

Akbank müşterisi olmadığım ve Foça'da hiç bulunmadığım halde, Foça Akbank şubesinde bulunduğu belirtilen hesap ile ilgili adıma e-posta yoluyla +hesap borç bildirimi yapılmıştır.
''685 Foça Şube ... no.lu hesabınıza tanımlı 1100.00 TL Artı Para limitinizin şubat ayına ait faiz borcu ve bakiye bilgisi aşağıda yer almaktadır.
Faiz Tutarı: 0.04 tlkkdf***: 0.00 tlbsmv****:0.00 TL toplam faiz borcu (vergiler dahil): 0.04 TL eksi Bakiye: 7.01 TL''...

Bu sebepten dolayı dakikalarca Akbank müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım fakat bu da mümkün olmadı.
Bir büyük banka nasıl oluyor da hiç bulunmadığım bir şehirde adıma hesap tanımlayıp, onun üzerinden borç faizi işletiyor anlamak mümkün değil?

Halim 243 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi04 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön