31 Ekim 2016

Akbank Haberim Olmadan Harcama Yapılmış!

26.10.2016'da bilgim ve onayım dışında nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde kredi kartımdan Vodafone faturası ıvr İstanbul adı altında 244.80 TL ödeme gerçekleştirilmiş, ayrıca 2 kez de yeniden kredi kartımdan çekim yapılmak istenmiş ama kartımın kullanılabilir limitinin yetersiz olduğundan dolayı harcama yapılamamış ve kredi kartımın limitin yetersiz olduğu bana Axess’den SMS gelmiştir. Söz konusu işlemlerle ilgili olarak durum açıklığa kavuşuncaya kadar, ilk gönderilecek hesap özetinde (Hesap kesim tarihim: 07.11.2016) bu işlemlere yer verilmeyerek, ödeme talep edilmemesini istiyorum.

Mehmet 1.358 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 03 Kasım 2016

    Sorun çözüldü

  • Mehmet 03 Kasım 2016

    Sorunum çözüldü. Haberim olmadan yapılan harcamayı geçici olarak dondurdurlar ve bu olay netleşinceye kadar da bu parayı benden talep etmiyecekler.

  • Akbank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön