23 Ağustos 2013

Akbank Haber Vermeden 50 TL Paramı Almış!

Bundan yaklaşık 5-6 ay önce Akbank hesabımdan 50 TL çekilmişti arayıp müşteri temsilcisiyle görüştüğümde yılda bir kere çekildiğini bildirip 50 TL bir ücret olduğunu söylemişti. O zamanlar çok sık kullandığım için kartı normaldir deyip geçtim yaklaşık 3 aydır kartı hiç kullanmıyorum ve dün bir işim çıktı acil EFT almam gerekiyordu parayı yolladığını bildirdi kişi sabah gidip baktığımda hesabımdan 50 TL ücret çekildiğini gördüm ne mesaj ne haber.

Bununla ilgili aradım belirttim beni bu şekilde bilgilendirmediniz yılda 1 kere çekildiğini söylemiştiniz dedim ancak hiçbir şekilde yardım alamadım ve direk iptal birimine aktarıldım kısaca Akbank pişmanlıktır bunu anladım.

Can 54 Okunma

Cevaplar

  • Can 26 Ağustos 2013

    geri dönüş yapılmadı klasik her soruya atılan yanıtı attılar ve gittiler.

  • Akbank Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön