Akbank Haber Verilmeksizin Post Çalışma Koşulları Değiştirildi!

Muhammet Y. |

6264**, 7808** iş yeri numarası ile kullanmakta olduğumuz pos cihazlardan bizlere haber vermeden komisyon ve tarih oranlarında değişiklik yapılmıştır. Tarafımıza bildirilmiş olunsaydı en azından çalışmama hakkımız olurdu lakin şu anda maddi ve manevi olarak zarara uğratıldığımızı düşünmekteyiz. İş ortaklığımızın artarak devam edebilmesi için şirketimizin bu mağduriyetinin tanzim edilmesini rica ederim.

Etiketler :

Pos Komisyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Y.
  06 Nisan
  00:07

  Kimse beni aramadı ...
  Demekki şikayet varında bir gücü kalmamış.

 • Muhammet Y.
  13 Mart
  08:17

  Bize ulaşın linkinden size ulaşdım cevabınızı yazıyorum.

  "Bankamıza ilettiğiniz bildiriminiz subelerimiz sorumluluğunda olduğu için konu hakkında kendi subenizle görüşebilirsiniz.İyi günler dileriz."

  Bize ulaşın kısmından önce tabi kide şube ile görüştüm.Daha sonra bize ulaşın kısmından da yukardaki cevap gelince En son çaremiz Şikayet var oldu.

  1960 larda telefon için arama yaparlarmış.İki gün sonra telefonu bağlanırmış.Şubede mail attıyo merkezinize "bugun ki en hızlı teknolji ile" 10 günden beri cevap verilmiyor takdirinize bırakıyorum.

 • 13 Mart
  00:08

  Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi