Akbank Güya Hesap İşletim Ücreti Alınmayacaktı!

Fatih S. |

Yaklaşık olarak iki ay önce; ''2 adet otomatik ödeme talimatı verirseniz hesap işletim ücreti alınmayacaktır diyerek vadesiz hesap açtırdım ve 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim. Bu hafta hesabımdan 60 TL hesap işletim ücreti kesildi ve geri ödenmesi için Akbank Bolu şubesi ve 4442525 ile irtibata geçtim.

Bana söylenen aynen şöyle; ''Yeni uygulama gereği sadece sizden değil herkesten alıyoruz ve geri ödemesi söz konusu değildir.'' Konu ile ilgili ne Akbank Bolu şubesi ne de çağrı merkezi hiçbir şey yapamayacaklarını belirttiler. Konu ile ilgili olarak yasal hakkımı arayacağımı bildirdim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih S.
  13 Aralık
  11:35

  hiçbir şekilde ne mail ile ne de mesaj ile bilgilendirilmedim. Siz ve çalışanlarınızın tek bildiği klasik yalanlar. Kusurunuzu bile kabul edemiyorsunuz Bolu şube çalışanlarınızda merkez böyle uygun gördü yapcak bir şey yok diyip çıkıyorlar işin içinden. Yalancısınız Akbank.

 • Fatih S.
  30 Haziran
  19:26

  Bugün gelen mail de istisnai prensiplerine uymadığım için bu hesap işletim ücreti kesildiğini ilettiler lakin bankanın Bolu şube bireysel yetkilisi 2 otomatik ödeme talimatımın yeteceğini söylemişti. 3 deseydi 3 verirdim. İnsanları saf yerine koymanın anlamı yok Akbank

 • 30 Haziran
  13:16

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 30/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Fatih S.
  26 Haziran
  16:34

  Ancak otomatik mesaj ile geçiştirin milleti soymaya devam edin size bu yakışır Akbank.

 • 26 Haziran
  14:14

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi