Akbank Güvenlik Açığı!

Melike Y. |

Babama ait kredi kartından Telesepetim.com adlı firma tarAfından yaklaşık 1000 lira çekilmiş olup banka bu konuda herhangi onay almadan işlemi gerçekleştirmiştir. Diğer tüm bankalar internet üzerinden yahut atm'de bile harcama- havale yaptığında ya onay kodu ile doğrulama yapılmasını istiYor ya da bizzat arıyorken, Akbank yetkililerin bize verdiği yanıt kartın güvenliğinden siz sorumlusunuz.

Biz öyle bir onay-teyit hizmeti sunmuyoruz! Pardon ama velev ki kart çalındı ve birisi yüksek miktarda bir harcama yaptı kartla ilgili ve biz de kartın çalındığından haberdar değiliz. Bu nasıl bir güvenlik açığıdır? Bir banka nasıl böyle bir önlem almaz anlamıyorum!

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melike Y.
  29 Aralık
  23:57

  Bu hususla ilgili en kısa sürede tarafıma geri bildirimde bulunursanız memnun olurum. Yıllardır bankanızla çalışmaktayız ancak artık düşünmüyoruz.

 • 29 Aralık
  00:56

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi