26 Haziran 2015

Akbank Güvenilirliğini Kaybediyor.

Akbank aktif olarak kullandığım vadesiz hesabımdan 6 aylık 55 TL ücret kesmiş.Müşteri olurken 2 otomatik ödeme talimatı verirseniz ücret yansımaz demişlerdi. Bizde verdik ve fatura tutarlarını düzenli olarak hesaba ödedik. Banka buna rağmen sözünde durmayarak 55 TL ücreti haksız olarak hesaptan kesmiş.

Sikayetvar.com'u incelediğimde epey bir müşteriye de bunu yapmış. Banka müşteri hizmetlerini aradığımda uygulamamız değişti ve müşterilere bilgi verildi diyerek birde bizi yalancı çıkardılar. Buraya şikayet yazan diğer müşteriler ve bana bilgi verilmemiş demek ki. Haksız aldıkları bu ücret tarafıma en kısa sürede iade edilmezse güvenilirliğini kaybeden bu banka ile ilişiğimi keseceğim.

Ahmet 187 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet02 Temmuz 2015

  Madem 2 fatura talimatını bizi aldatmak için almışlar. İlk iş ödeme talimatlarını iptal ettim. En kısa sürede bu banka ile tüm ilişiğimi de keseceğim. Keşke bankanın önceliği haksız ücretler kesmek yerine müşteri güvenini kazanmak olsaydı.

 • Ahmet02 Temmuz 2015

  Banka müşteri hizmetlerini aradığımda GSM numaram mail adresim vb. Diğer iletişim bilgilerimi teyit ettim. Hepside bankada mevcutken banka posta yolu ile cevap vermeyi tercih etmiş. Manidar geldi ve müşteri hizmetlerini tekrar aradım. Şikayet kayıtlarımın sonucunu öğrenmek istediğimi belirttim ilgili birime yönlendiriyoruz diyerek başka bir temsilciye ilettiler ama o temsilciye ulaşabilmek ne mümkün. Bankanın şikayet biriminin bu kadar yoğun olması banka kalitesini zaten gösteriyor! 3. kez arayıp şikayet biriminde 25 dk. Bekleme müziği dinleyerek sonunda temsilciye ulaşabildim. Bizi başka bir site üzerindende şikayet etmişsiniz notunu düştükten sonra talebimin olumsuz karşılandığını belirttiler.

 • Akbank Temsilcisi01 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 26/05/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Akbank Temsilcisi26 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön