Akbank Görevini Kötüye Kullanan Banka Personeli!

Handan D. |

16.03.2015 tarihinde maaş müşterisi olduğum Akbank Kadıköy şubesine adıma tanımlanmış olan krediyi çekmek istediğimi ilettim. Bireysel müşteri sorumlusu S****** Ş. kredi ön onaylı olduğu için 1 saat parayı hesabıma aktarabileceğini ilettti. Fakat görevini kötüye kullanan banka personeli, adıma tanımlanmış olan krediyi bireysel emeklilik yapmak zorunda olduğumu iddia ederek kredimin ödemesini hesabıma yapmamıştır. Kredinin onayı ve sözleşmesi imzalandığı halde ödeme hala gerçekleşmemiştir ve beni bireysel emeklilik yapmazsam krediyi iptal etmekle tehdit ederek beni ve ailemi zor duruma düşürmüştür. Çünkü kredi onaylandığı bilgisi geldiği için ürün satın alma işlemleri başlatılmıştır.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  14:52

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi