08 Mayıs 2013

Akbank Gönderilmeyen Postaya Masraf Kesiyorlar!

Akbank'tan konut kredisi kullandım. Akbank kredi ödemesini direkt olarak kredi hesabına yaptırmıyor. bu masraf kesmek yada otomatik ödeme talimatı almak için müşteriye dayatılan yasal olmayan bir yol. kanun dışı bu işlem sonucu siz paranızı vadesiz hesaba yatırıyorsunuz, Akbank bu hesaptan kredi taksitini alıyor.

Tabii ki bu vadesiz hesaba bir sürü masraf yansıtılıyor. eğer masraf kesilmesin istiyorsanız 2 tane fatura otomatik talimatı verme zorunluluğu getiriyor. buna rağmen tarafıma gönderilmeyen bir posta için 2 tl masraf kesmişler. değil 2 tl 0,01 krş olsa da bırakmayacağım size. 35.000 tl faiz ödüyorum zaten kredi için, biraz insaf.

Kamil 17 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön