21 Ocak 2014

Akbank Gönderilmeyen Hesap Bildirimi!

Akbank Bahçekapı şubesinden 2008 yılı mart ayı hesap ekstremi istememe rağmen tarafıma geçiştirici cevaplar verilmiş, döviz hesabı ekstrası gönderilmiştir. Aldığım en güzel cevap ise kredi masrafınız yok denilmiştir.

Ben benden kesilen masrafı bilmiyorum tabi... Yazılı olarak tekrar başka şube aracılığıyla dilekçe verdim belgemi vermezler ise Bankalar Birliği Tüketici Hakem Heyetine yasal süre dolmadan başvuracağım..

Ali 234 Okunma

Cevaplar

 • Ali'nin Teşekkür Mesajı29 Ocak 2014

  29/01/2014 tarihinde şube e-maili ile sorun çözüldü..

 • Ali 28 Ocak 2014

  Sorunum aylardır çözülmedi. Şubeye yönlendiriliyorum şube bizim yapacağımız birşey yok diyor.

 • Ali 28 Ocak 2014

  28/01/2014 günü Genel Müdürlükçe cevap verildi şube ile iletişim kurun deniliyor. Ben aylardır şube ile resmi e-mail adreslerinden yazışma yapıyorum onlarda bana Genel Müdürlükten istedik vermiyorlar hesap ayrıntılarınızı diyorlar.. Artık hakem heyetine başvuracağım. Bir Akbank maaş müşterisi olarak yakıştırmadım kredi kartlarını kapatacağım daha sonra ek hesabı ve otomatik ödemelerinide kapatacağım..

 • Ali 23 Ocak 2014

  Hafta içi bir Başka şube aracılığı ile 2008 yılı Şubat ayı içinde kullandığım kredinin dekontlarını istedim başka şubeden dilekçe vermek suretiyle.. 2008 yılı Şubat ve Mart ayı hesap dökümlerimi istiyorum. Yukarıda yalnızca Mart ayı yazdım onu düzelteyim.. Yaklaşık Şube ile 7-8 sefer mail ile yazıştım. 2006 yılında masrafı 150TL olan dekont gönderildi ancak 2008 yılı içinde kullanılan dekont gönderilmedi Döviz hesabı gönderildi.. Şube ile görüşmeden sonuç alamadım. www.akbank.com üzerinden yazdım şube ile görüşün cevabını aldım. 1 hafta kadar daha bekleyeceğim ve halen istediğim dekontlar gönderilmez ise Bankalar Birliği Hakem Heyetine başvuracağım.. Saygılar.

 • Akbank Temsilcisi21 Ocak 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön