24 Ocak 2014

Akbank Göktürk Şubesi Personeli İlgilenmiyor

Sahibi olduğum şirketin online ödemeleri için kullanacağım programla alakalı kimsenin bilgisi yok. Bana vermeleri gereken 2 adet kod için 2 haftadır bekliyorum. Ne 444 25 25 ne müşteri hizmetleri ne de Göktürk şubesi konuya hakim değil ve bilgi almak için çabalamıyorlar. Her aradığımda biz magento diye bir sistem bilmiyoruz bilgi de alamıyoruz deyip telefonu kapatıyorlar.

Magento'nun Akbank anlaşma linkine kadar her bilgiyi şubemle paylaştığım halde bana hala olumlu bir dönüş yapmış değiller. Akbank'dan ayrı Göktürk şubesi çalışanlarından soğudum. En kısa sürede şirket hesabımı başka bankaya geçireceğim tabi önce Magento'dan haberleri var mı diye sormam gerekecek.

Canan 100 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön