28 Ocak 2015

Akbank Gişe İşlemleri Sıra Sorunu.

Akbank Mersin Anamur şubesinde müşteriye gerekli ilgi gösterilmiyor. Sıra alan müşterilerden çok sonra gelen bir kişi Akbank çalışanının tanıdığı olduğu için sıra almadığı halde sorgusuz bir şekilde öne alındı. Davranışlarının yanlışlığını belirttiğimizde cevap olarak beyefendi hasta olduğu için ayrıcalık yaptık bahanesi sunuldu.

Halbuki malum kişinin görünüşünde öne alınmasını gerektirecek kadar ciddi bir hastalık belirtisi yoktu. Yaklaşık bir saatten beri ekranda gösterilen sıra numarası değişmedi. Çalışanların müşteriye karşı tutumları hiç ilgili ve uygun değildir. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Asya 276 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi28 Ocak 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön