09 Eylül 2013

Akbank Geriye Dönük Ekstrelerimi Göndermedi!

Akbank Axess kredi kartlarına aldığı yüksek üyelik ücretleri ile tanınır. Müşteri olarak eskiye dönük ekstrelerimi telefon ve mail aracılığı ile aylardır talep etmeme rağmen, hiç bir yanıt vermediler. Genel Müdürlüğe bile mail atıldı ama geri dönüş yok.

Sadece hizmetlerine tanıtmak için arayıp duruyorlar. Bir de telefon bankacılığında Sarı Hat uygulaması var. Ama ondada dakikalarca beklemenize rağmen görüşme imkanı yok. En az onbeş dakikanın üzerinde bekledim. Zaten sıkılıp kapatıyorsunuz. Kapatmasanız ne kadar daha bekleyeceksiniz bilinmez.

Burak 63 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön