Akbank Geri Ödendiği Yazılıp Ödenmeyen Kredi Kartı Aidatı...

Ahmet K. |

2 ay önceki şikayetimde 18.04.2015 tarihinde Axess kredi kartıma yansıtılan kart aidatına, müşteri hizmetleri kanallarıyla itiraz ettiğimi ancak şikayetimin dikkate alınmadığını ifade ettim. Bunun üzerine Akbank'tan 21 Nisan 2016 tarihinde geri ödemenin yapıldığı şeklinde cevap geldi. Ancak 18.04.2015 tarihli kart aidatım kesinlikle tarafıma ödenmedi. Bu durumu da gelen cevaba cevap olarak aynı şikayete yazdım. Ancak geri dönüş de ödeme de yapmadılar.

Talebim ödediğinizi iddia ettiğiniz ama ödemediğiniz 18.04.2015 tarihinde kartımdan çekilen 90 TL'nin iadesidir.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  07 Ekim
  16:31

  Maalesef Akbank hala telebimi yerine getirmedi.

 • 22 Haziran
  11:51

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi