Akbank Gelmeyen Kredi Kartım!

Emre E. |

11 Mayıs 2016 tarihinde Akbank kredi kartı başvurum başarılı olmuş olup adres eksikliği ve bazı bilgilerden dolayı kartım İstanbul Şehremini şubesine gitmiş. Müşteri hizmetlerini arayarak eve niçin gelmediğini sorduğumda eksik bilgilerinizden dolayı gelmediğini söylediler.

Bağcılar Akbank Gülbahar şubesine gelmesini istedim. Kabul ettiler. 28 Mayıs 2016 tarihi oldu hala kartım gelmedi. 23 Mayıs 2016 tarihinde Akbank Gülbahar şubesini aradım gelmediğini söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım konuyu tekrar ilettiklerini söylediler. Kartımın istediğim şubeye acilen gelmesini gelmesini istiyorum

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  09:31

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi