16 Mayıs 2013

Akbank Gecikme Bildirim Ücretleri!

Kredi kartı ekstre sinde gecikme bildirim ücreti olarak 5. 00 TL bildirim ücreti kesintisi yapılmış. Gecikme bildirimi ücretinin bankaların yeni bir para tuzağı olduğunu anladım. Bankanın bana gecikme bildirim aracını seçme şansım olmadığından bu paranın hangi isim altında kesildiğinden şikayetçiyim.

Sonuçta banka gecikme bildirimi yapacaksa o kendi sorumluluğunda dır ben gönderin diye bir talimat vermedim. Bunun masrafını vatandaştan çıkartılması tamamen haksız kazanç niteliğindedir. bankaya gecikme bildirim maliyeti SMS yoluyla oluyorsa SMS başı na 0, 1 krş tur. Fakat vatandaştan 5 TL kesiliyor. Ben ödenmemiş borcumun farkındayım. Bu ücretlerin iptal edilmesini istiyorum.

Ercan 38 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön