20 Eylül 2013

Akbank Gecikme Bildirim Ücreti!

Akbank Wings kredi kartımın ekstre son ödeme tarihini diğer kartlarım ile karıştırdım. Ve üstünden 8 gün geçmiş. O gün Akbank müşteri hizmetlerinden bir telefon aldım ve ödeme gününün üstünden 8 gün geçtiğini ne zaman ödeme yapabileceğimi sordular. Ve aynı saat içinde ödemenin bir kısmını yaptım. Fakat bugün rastgele hesabımı kontrol ettiğimde "Gecikme bildirim ücreti" adı altında 5 TL ücret alındığını gördüm.

Bildirim yapılması yerine yasal işlem başlatabilirdi hakkımda. Bildirim yapılmasını ben istemedim ve bunun hak olmadığını düşünüyorum. Böyle bir tuhaflık olamaz! Bankacılık kurallarına göre siz bunu bana bildirmek zorundasınız zaten. Bilgim dışında hesabım üzerinden para kesilmesi ne kadar etik oda çabası. Konu ile alakalı yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağımı bildirmek istiyorum.

Hakan 43 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön