Akbank Free Axess Kartla Taksit Yapmak Ücretli!

Umut T. |

Yaklaşık 2 ay önce maaş kartımın yanında gönderdikleri Free Axxes kredi kartının özelliği aidatı olmayışıymış ama çok önemli bir detayı daha yeni öğrendim Free Axess kredi kartı meğer her taksit için 2,90 tl ücret alıyormuş yani bu kart Axess değilmiş ama diyorum hiç böyle birşeyden söz etmediniz ve kredi kartının üstünde kocaman Axess yazıyor diyorum ama müşteri hizmetleri ısrarla diyor ki Axess değil. Yani iş buraya kadar geldiyse söyleyecek söz bulamıyorum. Teşekkürler Akbank 2000 tl'lik limiti hiç taksit yapmadan kullandırdınız helal olsun.

Free Axess'de taksit yapmak ücretlidir 2.90 tl ücreti vardır 2 veya daha fazla taksit yapmanız fark etmez.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut T.
  09 Temmuz
  08:12

  Evet Yazdığım gibi bankanın aynı yönde beyanatı olmuştur Free AXXES kredi kartı taksit yapmaz ,yaparsada 2,90tl işlem ücreti alır arkadaşlar.

 • 06 Temmuz
  00:40

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi