05 Temmuz 2014

Akbank Free Axess Kartla Taksit Yapmak Ücretli!

Yaklaşık 2 ay önce maaş kartımın yanında gönderdikleri Free Axxes kredi kartının özelliği aidatı olmayışıymış ama çok önemli bir detayı daha yeni öğrendim Free Axess kredi kartı meğer her taksit için 2,90 tl ücret alıyormuş yani bu kart Axess değilmiş ama diyorum hiç böyle birşeyden söz etmediniz ve kredi kartının üstünde kocaman Axess yazıyor diyorum ama müşteri hizmetleri ısrarla diyor ki Axess değil. Yani iş buraya kadar geldiyse söyleyecek söz bulamıyorum. Teşekkürler Akbank 2000 tl'lik limiti hiç taksit yapmadan kullandırdınız helal olsun.

Free Axess'de taksit yapmak ücretlidir 2.90 tl ücreti vardır 2 veya daha fazla taksit yapmanız fark etmez.

Umut 1.731 Okunma

Cevaplar

  • Umut 09 Temmuz 2014

    Evet Yazdığım gibi bankanın aynı yönde beyanatı olmuştur Free AXXES kredi kartı taksit yapmaz ,yaparsada 2,90tl işlem ücreti alır arkadaşlar.

  • Akbank Temsilcisi06 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön