Akbank Fomara Şehreküstü ATM Arızası!

Hakan C. |

Ya kardeşim metro ATM hep bozuk. Şubeyi Nosab'a taşıdınız. Al geçitteki ATM gece gündüz bozuk. 1 tek Akbank'ın bozuk. Neden başka ATM'lerden para çekip komisyon ödüyorum. Mağduriyetim giderilmezse Albank ile çalışmayacağım.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Temmuz
  14:38

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 06 Temmuz
  16:59

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi