Akbank Finans Başlığı Altında Mesaj Gelmesi.

Eyşe Esra S. |

Günde 3 kere yaklaşık 2 senedir finans başlığı altında Akbank'tan mesaj gelmektedir. Çağrı merkezini aradığımda şubeden iptal ettirebileceğimi ilettiler fakat benim Akbank'ta ne bir hesabım ne de öncesinde yapılmış bir işlemim vardır.

Etiketler :

Reklam SMS

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eyşe Esra S.
  22 Mayıs
  10:00

  Şubenize giderek işlemi halletmem gerektiği söylenmiş. Ben bu talebi şubeden açmadımki şubeye gidip kapattırayım. Ayrıca ben bankacıyım. Sizin şubeleriniz ile aynı saatte çalışıyorum. o yüzden izin alıp işten çıkamam. Bu işlemi acil iptal etmenizi talep ediyorum

 • 22 Mayıs
  10:00

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 22/05/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan telefon numaranıza SMS ile bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 21 Mayıs
  17:38

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi