Akbank Ferdi Kredi Kullandığım Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Alınması..

Arif A. |

08/09/2015 tarihinde Akbank Üsküdar şubesinden ferdi kredi kullandım. 24/12/2015 tarihinde hesabımdan 2015 ikinci yarı hesap işletim ücreti olarak 60.00 TL bilgim olmadan hesabımdan alındı. Bankanın müşteri hizmetlerine yazılı ve sözlü olarak şikayet ettiğim halde bana gönderilen yanıt aşağıdadır. Bireysel müşteri hesap işletim ücretinin tahakkuk ettirildiği tarih itibariyle ilgili dönem için geçerli olan ve

Akbank.com/HİU adresinde ilan edilen istisna prensiplerimizi sağlamadığınız için tarafınızdan hesap işletim ücreti tahsil edilmiştir. Bu sebeple iade talebinize olumlu yanıt
verilememektedir. Hesap işletim ücreti alınmaması için şube yetkilisi H*** hanım 2 adet otomatik ödeme vermemi söylediğinden bende hesabıma 2 adet otomatik ödeme tanımladım. Hesap 6 ay düzenli ödeme kriterine uymadığından ücret alındığını söylediler. Hesap açılışı zaten 3 aylık nasıl 6 ödeyebilirim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arif A.
  18 Nisan
  16:39

  Tüm şikayetleri kendi menfaatleri doğrultusunda değerelendirerek müşterilerine telefon bile açmayı çok gören Akbank a söylenecek tek şey bir daha bu bankayla çalışmamaktır.

 • 06 Nisan
  15:56

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi