09 Şubat 2015

Akbank Ferdi Kaza Sigortası İptali.

16.12.2014 tarihinde Akbank'tan ihtiyaç kredisi aldım. Kredi işlemlerim sırasında kredi masraflarına dahilmiş gibi sözlü beyanda bulunarak, ihtiyaç kredilerinde kullanılması zorunlu olmayan Avivasa Emeklilik Avantajlı ferdi kaza sigortası kullandırıldı. Yapılan bu sigortan iptalini ve hesabımdan çekilen 117 TL'nin iadesini istiyorum.

Üstelik yapılan sigortada belirtilen teminat limiti, kullandığım kredi miktarından da farklı, yani tamamen kullandırılmış olmak için yapılan bir işlem. Türkiye'de bankacılığın lokomotiflerinden olan bir bankanın böyle bir misyona bürünmesi düşündürücü!

Koray 361 Okunma

Cevaplar

  • Koray19 Şubat 2015

    Kesintili de olsa paramı geri aldım. Teşekkürler Akbank demiyorum ama teşekkürler "Akbank Müşteri Şikayet Yönetimi! "

  • Akbank Temsilcisi09 Şubat 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön